Dzisiaj dla odmiany nie będzie aktualizacji line-upu. Ale i tak znalazło się miejsce, na parę interesujących newsów.

Po pierwsze, koncerty na jednej z dwóch głównych brutalowych scen, odbywać się będą pod patronatem Sea Shepherd, organizacji non profit, zajmującej się ochroną życia morskiego. Ponadto każda ze scen zostanie wyposażona w profesjonalny ledowy ekran, dzięki któremu będzie można oglądać występy z daleka. Mamy nadzieję, że w przypadku małej sceny, zostanie on ustawiony przed wejściem do namiotu, ponieważ podczas skwaru będzie można oglądać występy, siedząc na świeżym powietrzu 🙂

Jeżeli nie lubicie stać w kolejce po swoje opaski, warto skorzystać z usługi Fullfillment. W tym roku organizatorzy dali możliwość wysłania opaski pocztą na wskazany adres. Dzięki temu zabieramy opaskę z domu i od razu po przyjeździe wchodzimy na koncert. Przynajmniej tak powinno to wyglądać w teorii 🙂 Życie zweryfikuje.

Każdego kto ceni sobie życie w luksusie, pragniemy poinformować, że skończyło się miejsce na VIP Campie. Na szczęście otwarto VIP Camp II. Rok temu był on zlokalizowany zaraz za mostem, co oznacza, że po wyjściu z namiotu nie trzeba będzie wspinać się na wał. Niestety nie podano jeszcze informacji dotyczącej tego, gdzie będzie zlokalizowany w tym roku, jednakże domyślamy się, że będzie to to samo miejsce. A jeżeli nie chce wam się targać namiotów, to zawsze możecie sobie zaklepać namiot na miejscu, u organizatorów. A jeżeli ktoś chciał zostawić swoje auto na brutalowym parkingu to tutaj również zła wiadomość, wszystkie miejsca zostały wyprzedane.

Brutal Assault rozpoczyna się już za 5 tygodni. Warto więc zaopatrzyć się w bilety jak najwcześniej, aby na miejscu nie okazało się, że bilety zostały już wyprzedane. Co prawda od dawna nic takiego nie miało miejsca, ale warto pamiętać, że w tym roku występuje Emperor.