Miejsce Mocy to miejsce, w którym zbieramy wszystko, co daje nam energię do działania. Od gier, przez ciekawe miejsca po głośne wydarzenia. Staramy się ciągle poznawać coś nowego, i szukać sposobów na aktywne spędzanie wolnego czasu, a nasze pomysły i wrażenie, przekazujemy naszym czytelnikom. A mogą to być zarówno gry dla dzieci, jak i muzyka z samego dna piekieł. A że jesteśmy grupą ludzi o różnych zainteresowaniach, pomysłów nam nie brakuje. Sprawdź czy i Ty znajdziesz w tym miejscu moc.

Nasz zespół powoli się rozrasta więc już niedługo zaprezentujemy tutaj pełen skład, abyście mogli więcej się o nas dowiedzieć.

vjakvino

Założycielka, redaktor naczelny

Business woman, która zawsze pojawia się tam, gdzie dzieje się coś ciekawego. Fanka gier planszowych wszelakiej maści oraz komputerowych erpegów. Jeżeli mogłaby zamieszkać gdziekolwiek, to zapewne wybrałaby Śródziemie.

rafnir

Założyciel, redaktor naczelny

Fan ciężkiego grania i gitarzysta, który ceni sobie wydawanie ze swojego wiosła odgłosów wiertarki udarowej. Również miłośnik wszelkiej maści gier planszowych, karcianych i kościanych, który rozpoczął swoją przygodę od rozgrywki w Magię i Miecz. Ma na koncie współtworzenie albumu muzycznego oraz powieści fantasy, które prawdopodobnie nigdy nie zostaną wydane. Poza pracą z Miejscem Mocy zwolennik jakości w obszarze tworzenia oprogramowania oraz piwowarstwa.

jimmy

redaktor

Fan muzyki gitarowej i książek fantastyczno-historycznych, również interesujący się kulturą jako ogółem. Lubi dzielić się z innymi swoimi wrażeniami odnośnie muzyki i literatury

hejswieta

hejswieta

redaktor

Nierozważna, ale za to romantyczna. Miłośniczka przystojnych rycerzy. Pasjonatka branży komputerowej. Z zawodu artysta plastyk, a w praktyce wolny grafik. Ulubione gatunki muzyczne? Techno.

maku

redaktor

Maniak gier komputerowych od 3 roku życia, zaczynający od Commodore, entuzjasta PS2, zagorzały fan klasyki. Za pan brat z wszelkiego rodzaju fantastyką i science fiction. Gracz i Mistrz Gry wielu systemów RPG (Warhammer, Zew Cthulhu, Wampir). Marzy o urządzeniu, które zlikwiduje potrzebę snu, żeby było więcej czasu na granie.